Kilka słów o nas

Zakład Produkcyjno Handlowy Halmar s.c działa od 1997 roku i zajmuje się produkcją szerokiej gamy elementów z tworzyw sztucznych. Wieloletni okres działalności, pozwolił na zdobycie dużego doświadczenia dzięki czemu wyspecjalizowaliśmy się głównie w produkcji akcesoriów ogrodniczych / do produkcji szklarniowej , meblowych oraz budowlanych.

Oferowane przez nas wyroby są projektowane oraz realizowane ze szczególnym naciskiem na ich funkcjonalność, innowacyjność oraz jakość. Każdy z wyrobów wykonany jest z tworzywa o odpowiedniej elastyczności i wytrzymałości. Do produktów ogrodniczych używamy najlepszej klasy utwardzaczy, oraz filtrów zapobiegających promieniowaniu uv.

Poprzez wieloletnie doświadczenie, stałą współpracę z dostawcami i odbiorcami, a także dbałość o szczegóły w procesie produkcji, wytwarzamy elementy najwyższej jakości, co gwarantuje satysfakcję oraz zadowolenie klientów.

Park maszyn

firmy Halmar s.c. składa się z 9 wtryskarek z przedziału od 55 do 120 ton siły zwarcia .

Wielofunkcyjne urządzenia pozwalają sprostać skomplikowanym zleceniom. Możemy zrealizować zamówienie na dowolnej wielkości produkt z o gramaturze do 400 g . Cechą naszych wtryskarek jest budowa modułowa dzięki czemu można je dowolnie przystosowywać do zróżnicowanych zadań przetwarzania. Na miejscu posiadamy odpowiednie zaplecze do serwisu oraz konserwacji.

Z roku na rok i unowocześniamy nasze  zaplecze produkcyjne tak aby stale podnosić konkurencyjność naszych produktów. Wciąż opracowujemy nowe produkty oraz poszerzamy nasze rynki zbytu.

 

 

Wtryskownia

Nasze maszyny są sterowane komputerowo co pozwala na wysoką dokładność oraz powtarzalność produktu. Nasza wtryskownia  jest w pełni zautomatyzowana wszystkie wtryskarki podłączone są do centralnego systemu chłodzenia  o stałej temperaturze przez co proces produkcji i chłodzenia detalu jest optymalny, dodatkowo maszyny wyposażone są w peryferia usprawniające odbiór transport oraz segregacje detalu takie jak roboty, taśmociągi, separatory, podajniki tworzywa, młyny wolnoobrotowe, regulatory tep. Grzanych kanałów

 

 

 

 

Narzędziownia

Dzięki funduszom unijnym inwestujemy w nowoczesną narzędziownie tak aby móc szybko reagować na zmiany i tendencję na rynku oraz realizować z wysoką jakością powierzone nam projekty. W skład naszej narzędziowni wchodzi nowoczesne centrum obróbcze CNC oraz elektrodrążarka.


Idea klasteringu
Jesteśmy aktywnym członkiem podkarpackiego Klastra Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych POLIGEN. Stale współpracujemy z regionalnymi przetwórcami tak aby stale się rozwijać oraz podnosić jakość oferowanych usług oraz produktów